Keegi päriselt ostis mulle blogimise eest tänutäheks kohvi

Kuidas.ee sai üle antud 2015 aasta alguspoolel uutele eestvedajatele. Kirjutamiskihk aga on sees ja vahelduva eduga olen seda välja elanud aadressil Joomlaboy.com IT-probleemidest ja lahendustest kirjutades.

Tänaseks on seal külastajaid ja lugejaid üle ilma ning populaarsemad artiklid aitavad (loodetavasti, vähemalt vaadatakse) kuni 2000 inimest nädalas per postitus.

Postituste juurde seadistatud ka nupp „donate“, mis võimaldab PayPal kontole tänutäheks kohviraha saata, näiteks kui kirjutis elu päästis. Shanss, et keegi sealtkaudu tegelikult midagi saadab, on väike, aga panin ikka, juba ammu, selle nupu sinna.

Minu üllatus oli suur kui täna lugedes kommentaare, kus paljud tänavad ja kiidavad, et päästsin nende päeva, töö ja muu (neid on tõesti rõõm lugeda), otsustasin üle mitme aasta kontrollida siis PayPali, kas sinna keegi midagi poetanud on.

Minu üllatus oli suur. Oligi üks inimene tõesti seda teinud.

peter-singer
Vasakul väljavõte Peter Singeri Wikipedia andmeist Google otsitulemustes, paremal lõige kohvirahale lisatud märkmest.

 

Õppejõud-filosoof-kirjanik Peter Singer Princetoni ülikoolist USA-st oli vaevaks võtnud mulle kohvi osta. Peter oli kohvirahale juurde lisanud viisaka sõnumi, mis tõlkes kõlab nii:

Naudi kohvi! Hindan sinu abi .asd faili avamisel Word 2010 programmis – päästis mu õhtu kui Word kokku jooksis ja taasavamisel ei näidanud see ühtki automaatsalvestatud faili.

 

Just sellisteks puhkudeks selle .asd faili artikli ka kirjutasin, sest Microsofti ametlikul lehel ei ole normaalset lahendust sellele .asd faili avamisele olemas.

Saatsin Peter-ile tänutäheks e-maili ja vabandasin, et alles 1,5a hiljem seda märkasin.

Toimekas õppejõud Peter oma kodulehel vabandab ka, et ta ei suuda üle maailma kõigilt tudengitelt tulevaid kirju lugeda, siiski, panin tänu teele.

4.45€ eest saan tüki kookigi kohvi kõrvale lubada, tegi südame alt soojaks küll.

Hiljuti lisatud

Comments are closed.